TESLİMAT ve iade KOŞULLARI

Teslimat Süreci

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbulda bulunan firmamıza (VİTRAY PLASTİK AMBALAJ VE GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ KASIMPAŞA ŞUBESİ) uzaklığına göre kargo şirketi 1-6 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Köy dağıtımına tabi olan alanlarda süreç 14 günü bulmaktadır.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.vitraygida.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçmeniz durumunda gerekli işlem yapılacaktır.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 15 (onbeş) gün bekleme  süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Müşteriye bilgisi mutlaka aktarılır.Bu tarihler içerisinde müşteri Ücret iadesini talep ederse kendi isteği üzerine iadesi sağlanacaktır. Ücret İadeleri en geç 9 iş günü içerisinde iade edilir.

Ürün İade Koşulları
Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firmamız ile iletişime geçmeden gönderdiğiniz kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir. Edilse bile kargo ücret bedeli sizden tahsil edilecektir. Sehven oluşturulan siparişler size gönderildiğinde iade sürecinde fırmamız hiçbir iade kargo ücretini karşılamamaktadır. Müşteri kaynaklı hata olan sipariş süreçlerinde yine aynı şekilde kargo ücreti müşteriye aittir.